Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Jacek Filipek
Tytuł: King Sajz
Rok wydania: 14.11.2002
Rok powstania: 2003
honoru stawiali sobie udział w tym prestiżowym wydarzeniu. W Barbórce startują bowiem najlepsi - aktualni i byli mistrzowie bądź wicemistrzowie Polski w poszczególnych dyscyplinach sportów samochodowych. Stąd też, tylko na "Barbórce" można zobaczyć rywalizujących ze sobą kierowców rajdowych, wyścigowych i rallycrossowych.

20 LISTOPAD 2001
Tak jak podczas poprzedniej eliminacji mistrzostw świata Rajdu San Remo, dominowały francuskie samochody. Tak samo było podczas Tour de Corse. Tu jednak najszybszy okazał się Hiszpan.
Takiej sytuacji w rajdowych mistrzostwach świata nie było od dawna. Wielu czołowych kierowców zmienia zespoły na nadchodzący sezon 2002. To prawdziwe trzęsienie ziemi w rajdowym światku. Tak jakby nagle Michael Schumacher w
honoru stawiali sobie udział w tym prestiżowym wydarzeniu. W Barbórce startują bowiem najlepsi - aktualni i byli mistrzowie bądź wicemistrzowie Polski w poszczególnych dyscyplinach sportów samochodowych. Stąd też, tylko na "Barbórce" można zobaczyć rywalizujących ze sobą kierowców rajdowych, wyścigowych i &lt;orig&gt;rallycrossowych&lt;/&gt;. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;20 LISTOPAD 2001 <br>Tak jak podczas poprzedniej eliminacji mistrzostw świata Rajdu San Remo, dominowały francuskie samochody. Tak samo było podczas Tour de Corse. Tu jednak najszybszy okazał się Hiszpan. <br>Takiej sytuacji w rajdowych mistrzostwach świata nie było od dawna. Wielu czołowych kierowców zmienia zespoły na nadchodzący sezon 2002. To prawdziwe trzęsienie ziemi w rajdowym światku. Tak jakby nagle Michael Schumacher w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!