Nr: 01.04 (3)
Strasbourgiem w 1/32 pucharu Francji.
33-letni bramkarz został bohaterem spotkania. W regulaminowym czasie Marsylia remisowała ze Strasbourgiem 1:1. Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. O wyniku zadecydowały dopiero rzuty karne. Barthez obronił dwie "jedenastki" i sam w ostatniej serii pokonał bramkarza Strasbourga, dając awans Marsylii do kolejnej rundy.
Rywal Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA, drużyna Bordeaux nie miała kłopotów z pokonaniem 3-ligowego Libourne Saint-Seurin. Żyrondyści po bramkach Nicolas Sahnouna w 23 min i Alberta Celadesa w 73. min pokonali lokalnego rywala 2:0. Bordeaux nie zagrało w najsilniejszym składzie. W jedenastce zabrakło kontuzjowanego Darcheville'a, pauzującego za
Strasbourgiem w 1/32 pucharu Francji.<br>33-letni bramkarz został bohaterem spotkania. W regulaminowym czasie Marsylia remisowała ze Strasbourgiem 1:1. Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. O wyniku zadecydowały dopiero rzuty karne. Barthez obronił dwie "jedenastki" i sam w ostatniej serii pokonał bramkarza Strasbourga, dając awans Marsylii do kolejnej rundy.<br>Rywal Groclinu w III rundzie Pucharu UEFA, drużyna Bordeaux nie miała kłopotów z pokonaniem 3-ligowego Libourne Saint-Seurin. Żyrondyści po bramkach Nicolas Sahnouna w 23 min i Alberta Celadesa w 73. min pokonali lokalnego rywala 2:0. Bordeaux nie zagrało w najsilniejszym składzie. W jedenastce zabrakło kontuzjowanego Darcheville'a, pauzującego za