Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
rozpoczynam głodówkę - ostrzega Marek. - Napisałem prawdę i mam po trzech latach procesu zrobić z siebie idiotę?

FAKT chce pomóc ukaranemu przez sąd dziennikarzowi
Andrzej Marek nie został sam. Tuż po wyroku zaproponowaliśmy mu pracę w redakcji Faktu.
- Bardzo wam dziękuję - mówił nam z wdzięcznością Marek. Z pomocą zgłosił się też Rzecznik Praw Obywatelskich. Nasi redakcyjni prawnicy i prawnicy z kancelarii rzecznika zastanawiają się teraz, jak uchronić Marka przed więzieniem.
GRZEGORZ KAŹMIERCZAK

Stanęła budowa lewego osiedla
Spółka RFC, która budowała osiedle apartamentowców przy Klimczaka w Wilanowie zaprzestała inwestycji. To efekt m.in. naszych publikacji.
- Czekamy co będzie dalej - mówi pracownik RFC, z
rozpoczynam głodówkę&lt;/&gt; - ostrzega Marek. &lt;q&gt;- Napisałem prawdę i mam po trzech latach procesu zrobić z siebie idiotę?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit1&gt;FAKT chce pomóc ukaranemu przez sąd dziennikarzowi&lt;/&gt;<br>Andrzej Marek nie został sam. Tuż po wyroku zaproponowaliśmy mu pracę w redakcji Faktu.<br>&lt;q&gt;- Bardzo wam dziękuję&lt;/&gt; - mówił nam z wdzięcznością Marek. Z pomocą zgłosił się też Rzecznik Praw Obywatelskich. Nasi redakcyjni prawnicy i prawnicy z kancelarii rzecznika zastanawiają się teraz, jak uchronić Marka przed więzieniem.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;GRZEGORZ KAŹMIERCZAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Stanęła budowa lewego osiedla&lt;/&gt;<br>Spółka RFC, która budowała osiedle apartamentowców przy Klimczaka w Wilanowie zaprzestała inwestycji. To efekt m.in. naszych publikacji.<br>&lt;q&gt;- Czekamy co będzie dalej&lt;/&gt; - mówi pracownik RFC, z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego