Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
czerwcu kolejnych 147 wyjazdów. Karetka więc nie próżnuje. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że każdy wyjazd to ratunek dla zdrowia lub życia poszkodowanych w wypadkach, tym cenniejsza wydaje się nowotarska inicjatywa. Przynajmniej na tym terenie pomoc medyczna i techniczna dociera do potrzebujących równocześnie, co często decyduje o jej skuteczności.
Wacław SajdakTo mała cząstka orawskiej ziemi

W środę, 1 września w Kiczorach odbyło się uroczyste otwarcie małopolskiego roku szkolnego. Okolicznościową Mszę św. odprawił krakowski kardynał, ks. Franciszek Macharski. Pod Babią Górę przybyli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie oraz wojewoda małopolski.
- Jesteśmy w Kiczorach - mówił w okolicznościowej homilii kardynał
czerwcu kolejnych 147 wyjazdów. Karetka więc nie próżnuje. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że każdy wyjazd to ratunek dla zdrowia lub życia poszkodowanych w wypadkach, tym cenniejsza wydaje się nowotarska inicjatywa. Przynajmniej na tym terenie pomoc medyczna i techniczna dociera do potrzebujących równocześnie, co często decyduje o jej skuteczności.<br>&lt;au&gt;Wacław Sajdak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;To mała cząstka orawskiej ziemi&lt;/tit&gt;<br><br>W środę, 1 września w Kiczorach odbyło się uroczyste otwarcie małopolskiego roku szkolnego. Okolicznościową Mszę św. odprawił krakowski kardynał, ks. Franciszek Macharski. Pod Babią Górę przybyli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie oraz wojewoda małopolski.<br>- Jesteśmy w Kiczorach - mówił w okolicznościowej homilii kardynał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego