Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
specjalna. Jest to klawiatura maszynistki, uzupełniona o znaki utracone w wyniku zastąpienia ich przez nasze "ogonki". Uzyskuje się je naciskając dodatkowo klawisz [Alt].
Autorzy programu TAG zadali sobie niemało trudu, aby dostosować swój produkt zarówno do osobistych preferencji użytkowników, jak i do rzeczywistego oznaczenia poszczególnych klawiszy (typu klawiatury). W efekcie TAG oferuje siedem programów obsługi klawiatury:
- amerykański programisty;
- amerykański specjalny;
- angielski programisty;
- angielski specjalny;
- niemiecki programisty;
- niemiecki specjalny;
- maszynistki.
Na przykład jeżeli masz standardową klawiaturę 101-klawiszową w wersji amerykańskiej, a do wprowadzania polskich znaków diakrytycznych stosujesz układ programisty, powinieneś wybrać pierwszy z wymienionych powyżej programów obsługi.

Oto kilka praktycznych rad
specjalna. Jest to klawiatura maszynistki, uzupełniona o znaki utracone w wyniku zastąpienia ich przez nasze "ogonki". Uzyskuje się je naciskając dodatkowo klawisz [Alt].<br>Autorzy programu TAG zadali sobie niemało trudu, aby dostosować swój produkt zarówno do osobistych preferencji użytkowników, jak i do rzeczywistego oznaczenia poszczególnych klawiszy (typu klawiatury). W efekcie TAG oferuje siedem programów obsługi klawiatury:<br>- amerykański programisty;<br>- amerykański specjalny;<br>- angielski programisty;<br>- angielski specjalny;<br>- niemiecki programisty;<br>- niemiecki specjalny;<br>- maszynistki.<br>Na przykład jeżeli masz standardową klawiaturę 101-klawiszową w wersji amerykańskiej, a do wprowadzania polskich znaków diakrytycznych stosujesz układ programisty, powinieneś wybrać pierwszy z wymienionych powyżej programów obsługi.<br><br>Oto kilka praktycznych rad
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego