Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 13 / 14
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
z oscypkowego biznesu. Zadaniem baców będzie zorganizowanie sobie całego zespołu do bacówki - od juhasa, poprzez honielnika, a na psie kończąc. Będzie też możliwość zabrania ze sobą najbliższej rodziny. Bob Gasienica poszukuje też cieśli, którzy osadę wypełniliby góralskimi budowlami oraz góralskiej kapeli, której muzyka stanowiłaby dodatkową atrakcję dla australijskich turystów.
BZTOTO dla swoich

Co roku UKFiT rozdziela środki z totolotka na budowę czy modernizację obiektów sportowych. W tym roku, ku zaskoczeniu wielu okazało się, że inwestycje zgłoszone na Podhalu, z małym wyjątkiem, znalazły się na samym końcu listy dodatkowej, sporządzonej przez byłego wojewodę Lucjana Tabakę.
Obecna lista powstała jeszcze w ubiegłym
z oscypkowego biznesu. Zadaniem baców będzie zorganizowanie sobie całego zespołu do bacówki - od juhasa, poprzez &lt;dialect&gt;honielnika&lt;/&gt;, a na psie kończąc. Będzie też możliwość zabrania ze sobą najbliższej rodziny. Bob Gasienica poszukuje też cieśli, którzy osadę wypełniliby góralskimi budowlami oraz góralskiej kapeli, której muzyka stanowiłaby dodatkową atrakcję dla australijskich turystów.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TOTO dla swoich&lt;/tit&gt;<br><br>Co roku UKFiT rozdziela środki z totolotka na budowę czy modernizację obiektów sportowych. W tym roku, ku zaskoczeniu wielu okazało się, że inwestycje zgłoszone na Podhalu, z małym wyjątkiem, znalazły się na samym końcu listy dodatkowej, sporządzonej przez byłego wojewodę Lucjana Tabakę.<br>Obecna lista powstała jeszcze w ubiegłym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego