a zarazem dyrektor generalny warszawskiego klubu.
Zdaniem prezesa stołecznego klubu Gawara został szkoleniowcem drużyny do momentu, kiedy zarząd klubu uzna, że musi ktoś go zastąpić.
(PAP)

Trzópek trzecią szpadą zawodów

szermierka Polka Katarzyna Trzópek zajęła w niedzielę trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w szpadzie, rozegranych w niemieckiej miejscowości Tauberbichofsheim.
Turniej wygrała Austriaczka Andrea Rentmeister, która w finale pokonała Norweżkę Ranghild Andenaes 15:14.
(PAP)

Szwajcaraka Sonja Nef wygrała w szwedzkim Aere slalom gigant - ostatnie w tym sezonie zawody alpejskiego Pucharu Świata. Nef uzyskała łączny 2.34,50 i o 1,79 s wyprzedziła Szwedkę Anję Paerson oraz o 1,80
a zarazem dyrektor generalny warszawskiego klubu.<br>Zdaniem prezesa stołecznego klubu Gawara został szkoleniowcem drużyny do momentu, kiedy zarząd klubu uzna, że musi ktoś go zastąpić.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Trzópek trzecią szpadą zawodów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;szermierka&lt;/&gt; Polka Katarzyna Trzópek zajęła w niedzielę trzecie miejsce w zawodach Pucharu Świata w szpadzie, rozegranych w niemieckiej miejscowości Tauberbichofsheim.<br>Turniej wygrała Austriaczka Andrea Rentmeister, która w finale pokonała Norweżkę Ranghild Andenaes 15:14.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;gap&gt;<br><br>Szwajcaraka Sonja Nef wygrała w szwedzkim Aere slalom gigant - ostatnie w tym sezonie zawody alpejskiego Pucharu Świata. Nef uzyskała łączny 2.34,50 i o 1,79 s wyprzedziła Szwedkę Anję Paerson oraz o 1,80