Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
czterech godzin i którego nie zdążyłeś zapisać na dysku!
Relanium? Nitrogliceryna? Nie! Wystarczy wiedzieć i pamiętać, że TAG ma możliwość automatycznego zapisywania stanu dokumentu.
W trybie wyboru dokumentu w menu programu dostępne jest polecenie Konfiguracja|Konfigurowanie programu. Jeżeli je wybierzesz, na ekranie pojawi się pole dialogu, przedstawione na rysunku 21-1.
W tej chwili interesują Cię dwa najwyższe, widoczne tam polecenia. Idź zatem dalej:
1. Naciśnij klawisz [F1] - na ekranie pojawi się kolejne pole dialogu z napisem Podaj czas pomiędzy autozapisami.
2. Wpisz 10 i potwierdź decyzję naciśnięciem klawisza [Enter].
3. Teraz naciśnij [F2] (odpowiada to poleceniu Czas przerwy w pracy dla autozapisu) i
czterech godzin i którego nie zdążyłeś zapisać na dysku!<br>Relanium? Nitrogliceryna? Nie! Wystarczy wiedzieć i pamiętać, że TAG ma możliwość automatycznego zapisywania stanu dokumentu.<br>W trybie wyboru dokumentu w menu programu dostępne jest polecenie Konfiguracja|Konfigurowanie programu. Jeżeli je wybierzesz, na ekranie pojawi się pole dialogu, przedstawione na rysunku 21-1.<br>W tej chwili interesują Cię dwa najwyższe, widoczne tam polecenia. Idź zatem dalej:<br>1. Naciśnij klawisz [F1] - na ekranie pojawi się kolejne pole dialogu z napisem Podaj czas pomiędzy autozapisami.<br>2. Wpisz 10 i potwierdź decyzję naciśnięciem klawisza [Enter].<br>3. Teraz naciśnij [F2] (odpowiada to poleceniu Czas przerwy w pracy dla autozapisu) i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego