Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 17
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
jest także szlachetny i uroczysty sposób włączenia się w praktykę wychowawczą społeczności Miasta. Dziękuję także za cenę pamiątki z wernisażu - kielich przekazuję księdzu metropolicie Lwowskiemu dla archidiecezji.
Pozdrawiam z szacunkiem Panie I Panów w Radzie i Zarządzie Miasta - wraz z panem Burmistrzem.
x. Franciszek kard. MacharskiList z Watykanu

Watykan, Wielkanoc 1999

Drogi Panie Burmistrzu,

Dziękuję za życzenia świąteczne w imieniu Władz Miasta i Mieszkańców Nowego Targu.
Ojciec Święty jest wdzięczny za życzenia i pamięć w modlitwach, zwłaszcza wobec bliskiej już jego wizyty w Polsce. Bóg zapłać za tę duchową pomoc dla Niego.
Niech łaska i błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego wspomaga Pana
jest także szlachetny i uroczysty sposób włączenia się w praktykę wychowawczą społeczności Miasta. Dziękuję także za cenę pamiątki z wernisażu - kielich przekazuję księdzu metropolicie Lwowskiemu dla archidiecezji.<br>Pozdrawiam z szacunkiem Panie I Panów w Radzie i Zarządzie Miasta - wraz z panem Burmistrzem.<br>&lt;au&gt;x. Franciszek kard. Macharski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;List z Watykanu&lt;/tit&gt;<br><br>Watykan, Wielkanoc 1999<br><br>&lt;tit&gt;Drogi Panie Burmistrzu,&lt;/&gt;<br><br>Dziękuję za życzenia świąteczne w imieniu Władz Miasta i Mieszkańców Nowego Targu.<br>Ojciec Święty jest wdzięczny za życzenia i pamięć w modlitwach, zwłaszcza wobec bliskiej już jego wizyty w Polsce. Bóg zapłać za tę duchową pomoc dla Niego.<br>Niech łaska i błogosławieństwo Chrystusa Zmartwychwstałego wspomaga Pana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego