Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 24.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Korupcja sięga władzy

Korupcja na wysokich szczeblach władzy to jeden z najpoważniejszych problemów naszego kraju - wynika z raportu Banku Światowego dotyczącego tego zjawiska. Autorzy dokumentu twierdzą, że polscy politycy i biznesmeni świadczą sobie wzajemne przysługi.Krzaklewski zwleka z decyzją w sprawie kandydowania. Czeka, by poparła go cała Akcja?

Kompromis na Wielkanoc

- Kompromis jest blisko - poinformował ŻYCIE wiceprzewodniczący klubu AWS Jacek Rybicki po spotkaniu w sprawie kandydata na prezydenta. Ostateczne decyzje politycy wciąż odwlekają. Czy wystartuje Marian Krzaklewski? - To raczej osobista niż polityczna decyzja lidera - uważa Mirosław Styczeń z SKL.


Polacy i Żydzi dostaną największe odszkodowania
Dodatkowe miliony

Po czterech miesiącach rokowań
Korupcja sięga władzy&lt;/&gt;<br><br>Korupcja na wysokich szczeblach władzy to jeden z najpoważniejszych problemów naszego kraju - wynika z raportu Banku Światowego dotyczącego tego zjawiska. Autorzy dokumentu twierdzą, że polscy politycy i biznesmeni świadczą sobie wzajemne przysługi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Krzaklewski zwleka z decyzją w sprawie kandydowania. Czeka, by poparła go cała Akcja?&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kompromis na Wielkanoc&lt;/&gt;<br><br>- Kompromis jest blisko - poinformował ŻYCIE wiceprzewodniczący klubu AWS Jacek Rybicki po spotkaniu w sprawie kandydata na prezydenta. Ostateczne decyzje politycy wciąż odwlekają. Czy wystartuje Marian Krzaklewski? - To raczej osobista niż polityczna decyzja lidera - uważa Mirosław Styczeń z SKL.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polacy i Żydzi dostaną największe odszkodowania&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Dodatkowe miliony&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po czterech miesiącach rokowań
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego