Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 20/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
się dokładnie taki sam, jak u pana Antkowiaka. Zresztą ja tego człowieka nie znam, nie czytałem też żadnych jego wierszy. O jego istnieniu dowiedziałem się 3 miesiące temu, kiedy faksem otrzymałem jego wiersz, który rzekomo miałem skopiować. Naprawdę nie wiem, co powiedzieć. To dla mnie bardzo nieprzyjemny zgrzyt.

W sprawę "Wychowania" zaangażowana jest też Dorota Janczarska, prawnik z Pomaton - EMI, firmy wydającej płyty T.Love. - Mamy klarowny pogląd na tę sprawę, ale nie chciałabym go przedstawiać w prasie. Nie sądzę, by prowadzenie publicznej dyskusji na ten temat miało sens. Jakieś konkretne kroki na pewno jednak podejmiemy.

To jest plagiat!

Dr Jan
się dokładnie taki sam, jak u pana Antkowiaka. Zresztą ja tego człowieka nie znam, nie czytałem też żadnych jego wierszy. O jego istnieniu dowiedziałem się 3 miesiące temu, kiedy faksem otrzymałem jego wiersz, który rzekomo miałem skopiować. Naprawdę nie wiem, co powiedzieć. To dla mnie bardzo nieprzyjemny zgrzyt.<br><br>W sprawę "Wychowania" zaangażowana jest też Dorota Janczarska, prawnik z Pomaton - EMI, firmy wydającej płyty T.Love. - Mamy klarowny pogląd na tę sprawę, ale nie chciałabym go przedstawiać w prasie. Nie sądzę, by prowadzenie publicznej dyskusji na ten temat miało sens. Jakieś konkretne kroki na pewno jednak podejmiemy.<br><br>&lt;tit&gt;To jest plagiat!&lt;/&gt;<br><br>Dr Jan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego