Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
też nie. I nie mam zamiaru tu mieszkać. Też coś! Wyglądam na jełopa, aparata, kasztana, modela? Mieszkać?! W życiu! To rozrywka dla znudzonych bogactwem aferzystów, łapówkarzy, milionerów i snobów, taka sama jak inne. Zespół hotelowo-rekreacyjno-sportowo-konferencyjno-rozrywkowy. Pięć w jednym, można powiedzieć. Czysta lokata.
- Już raz to zrobiłam... Wyszłam za mąż za cenę spokojnego życia, którego nie miałam... Jestem po bardzo nieudanym małżeństwie.
- Także jestem po przejściach. Ale z tobą chciałbym być parą... Moja żona zajęłaby się reprezentacją, oczywiście układ partnerski, przed ślubem notarialnie poświadczony rozdział majątkowy, każdy ma tyle ile wniesie i ile później wypracuje.
- Robert, doceniam twoją
też nie. I nie mam zamiaru tu mieszkać. Też coś! Wyglądam na jełopa, aparata, kasztana, modela? Mieszkać?! W życiu! To rozrywka dla znudzonych bogactwem aferzystów, łapówkarzy, milionerów i snobów, taka sama jak inne. Zespół hotelowo-rekreacyjno-sportowo-konferencyjno-rozrywkowy. Pięć w jednym, można powiedzieć. Czysta lokata.<br>- Już raz to zrobiłam... Wyszłam za mąż za cenę spokojnego życia, którego nie miałam... Jestem po bardzo nieudanym małżeństwie.<br>- Także jestem po przejściach. Ale z tobą chciałbym być parą... Moja żona zajęłaby się reprezentacją, oczywiście układ partnerski, przed ślubem notarialnie poświadczony rozdział majątkowy, każdy ma tyle ile wniesie i ile później wypracuje.<br>- Robert, doceniam twoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego