Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 36
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
najcenniejsze... Dwa psiska zagryzły psa uwiązanego przy budzie, to jaką szansę obrony może mieć dziecko?! Mnie niehonornie o tym mówić, ale powiedzieć muszę, bo idzie o bezpieczeństwo dzieci.
Na Bańskiej Wyżnej padły słowa: - Gazdowską sprawą jest mieć pieska albo psa, ale są już tacy hodowcy, co mają ich po kilka. Zacni gazdowie - załatwcie sprawę piesków, zróbcie z nimi gazdowski porządek! I podsumowanie w Szaflarach: - Staliśmy się krajem psiarzy. Trzy pieski, ale bez porządku. Najgorzej jest w Bańskiej Niżnej i w Maruszynie. Kto jest tak wielkim miłośnikiem i chce mieć pięć piesków, to niech im da porządek. Bądźmy poważnymi ludźmi!
No i
najcenniejsze... Dwa psiska zagryzły psa uwiązanego przy budzie, to jaką szansę obrony może mieć dziecko?! Mnie &lt;dialect&gt;niehonornie&lt;/&gt; o tym mówić, ale powiedzieć muszę, bo idzie o bezpieczeństwo dzieci.<br>Na Bańskiej Wyżnej padły słowa: - Gazdowską sprawą jest mieć pieska albo psa, ale są już tacy hodowcy, co mają ich po kilka. Zacni gazdowie - załatwcie sprawę piesków, zróbcie z nimi gazdowski porządek! I podsumowanie w Szaflarach: - Staliśmy się krajem psiarzy. Trzy pieski, ale bez porządku. Najgorzej jest w Bańskiej Niżnej i w Maruszynie. Kto jest tak wielkim miłośnikiem i chce mieć pięć piesków, to niech im da porządek. Bądźmy poważnymi ludźmi!<br>No i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego