Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o rodzinie,o szkole
Rok powstania: 2001
pani po prostu usiadła, paliła papierosa jednego za drugim i rozwiązywała za mnie test.
O rany.
I za to wzięła sześćdziesiąt złotych. Ja po prostu w tamtym momencie się załamałam. No ale to zdarza się.
Słyszałam, Zuzanko, że ta szkoła w ogóle słynie...
Z przekupstwa.
Z takich afer właśnie korupcyjnych.
Znaczy ja na przykład...
I też mnie to przeraża, bo w nawiązaniu do tych, do zaliczanie poszczególnych roków nauki tak jakby gros osób tak jak mówię, przechodzi mają zero wiedzy, a dając duże łapówki.
No.
Też jest to problem tej szkoły, naprawdę.
U mnie w klasie... ja mam taką wychowawczynię, która
pani po prostu usiadła, paliła papierosa jednego za drugim i rozwiązywała za mnie test.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;O rany.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I za to wzięła sześćdziesiąt złotych. Ja po prostu w tamtym momencie się załamałam. No ale to zdarza się.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Słyszałam, Zuzanko, że ta szkoła w ogóle słynie...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Z przekupstwa.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Z takich afer właśnie korupcyjnych.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Znaczy ja na przykład...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I też mnie to przeraża, bo w nawiązaniu do tych, do zaliczanie poszczególnych &lt;orig reg="lat"&gt;roków&lt;/&gt; nauki tak jakby gros osób tak jak mówię, przechodzi mają zero wiedzy, a dając duże łapówki.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Też jest to problem tej szkoły, naprawdę.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;U mnie w klasie... ja mam taką wychowawczynię, która
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!