Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
więcej poza nagrodą finansową oraz wpisem do życiorysu. Na podobnej zasadzie do pracy w L'Oréalu trafiło w ostatnich kilku latach kilkanaście osób.
Eksperci twierdzą, że polowanie na młodych zdolnych ludzi będzie się nasilać. - Przynajmniej z trzech powodów: są dużo bardziej zmotywowani do pracy niż ich starsi doświadczeni koledzy, mniej kosztują, a ponadto firma może ich wychować po swojemu - wylicza Piotr Ługowski. Szczególnie na tym ostatnim firmom zależy coraz bardziej. Niektóre idą nawet o krok dalej i zamiast organizować jednorazowe konkursy czy fundować staże, przez cały rok obserwują przyszłych pracowników, a nawet pokrywają część kosztów ich edukacji.

Łukasz Bąk

www.koziawolka.pl


Bezprzewodowy
więcej poza nagrodą finansową oraz wpisem do życiorysu. Na podobnej zasadzie do pracy w L'Oréalu trafiło w ostatnich kilku latach kilkanaście osób. <br>Eksperci twierdzą, że polowanie na młodych zdolnych ludzi będzie się nasilać. - Przynajmniej z trzech powodów: są dużo bardziej zmotywowani do pracy niż ich starsi doświadczeni koledzy, mniej kosztują, a ponadto firma może ich wychować po swojemu - wylicza Piotr Ługowski. Szczególnie na tym ostatnim firmom zależy coraz bardziej. Niektóre idą nawet o krok dalej i zamiast organizować jednorazowe konkursy czy fundować staże, przez cały rok obserwują przyszłych pracowników, a nawet pokrywają część kosztów ich edukacji.<br><br>&lt;au&gt;Łukasz Bąk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;www.koziawolka.pl&lt;/&gt;<br><br><br>Bezprzewodowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego