Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 10.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
znakomity ruch, który ułatwi pracę polskiemu kontrwywiadowi i wprowadzi dezorientację w konkurencyjnych centralach wywiadowczych. Poseł podkreśla, że nie może być mowy o jakimkolwiek „zachwianiu równowagi" między abolicją a lustracją. Wręcz przeciwnie. Obydwa procesy opierają się na identycznej zasadzie: kto się ujawni, nie ponosi konsekwencji swojej działalności.
Ciężkie działa przeciw abolicji wytoczył Leszek Miller. Zapowiedział, że SLD zagłosuje w Sejmie przeciw rządowej propozycji. - Szpiegostwo przeciwko własnemu krajowi jest zbrodnią, jednym z najcięższych przestępstw. W żadnym razie tego typu zbrodnia nie może być darowana - uznał lider SLD.
Jego zdaniem abolicja zaszkodzi bezpieczeństwu państwa.
- To, co jest szkodliwe dla Leszka Millera, z całą
znakomity ruch, który ułatwi pracę polskiemu kontrwywiadowi i wprowadzi dezorientację w konkurencyjnych centralach wywiadowczych. Poseł podkreśla, że nie może być mowy o jakimkolwiek &#132;zachwianiu równowagi" między abolicją a lustracją. Wręcz przeciwnie. Obydwa procesy opierają się na identycznej zasadzie: kto się ujawni, nie ponosi konsekwencji swojej działalności. <br>Ciężkie działa przeciw abolicji wytoczył Leszek Miller. Zapowiedział, że SLD zagłosuje w Sejmie przeciw rządowej propozycji. - Szpiegostwo przeciwko własnemu krajowi jest zbrodnią, jednym z najcięższych przestępstw. W żadnym razie tego typu zbrodnia nie może być darowana - uznał lider SLD. <br>Jego zdaniem abolicja zaszkodzi bezpieczeństwu państwa. <br>- To, co jest szkodliwe dla Leszka Millera, z całą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego