Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zoo w Katowicach - opowiada inspektor celny z Izby Celnej w Przemyślu Jerzy Nowak. - Ostatecznie umieściliśmy je w stolicy.
W ciągu ostatnich czterech lat ogród zoologiczny we Wrocławiu przyjął w ten sposób prawie dwa tysiące zwierząt. - Po trzech latach zabiegów dostałem wreszcie 400 tysięcy złotych od Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska na adaptację budynków - mówi dyrektor Antoni Gucwiński.
- Musimy na granicy zwierzę zatrzymać, ale nikt nie ustalił, co dalej z nim robić - mówi zastępca dyrektora Departamentu Organizacji Służby Celnej Krystyna Urbańska.
Służby celne uważają, że to Ministerstwo Środowiska powinno zapewnić przemycanym zwierzakom dach nad głową. - Napisałem pismo do ministerstwa z pytaniem, gdzie mam
zoo w &lt;name type="place"&gt;Katowicach&lt;/&gt; - opowiada inspektor celny z &lt;name type="org"&gt;Izby Celnej w Przemyślu&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Jerzy Nowak&lt;/&gt;. - Ostatecznie umieściliśmy je w stolicy.<br>W ciągu ostatnich czterech lat ogród zoologiczny we &lt;name type="place"&gt;Wrocławiu&lt;/&gt; przyjął w ten sposób prawie dwa tysiące zwierząt. - Po trzech latach zabiegów dostałem wreszcie 400 tysięcy złotych od &lt;name type="org"&gt;Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska&lt;/&gt; na adaptację budynków - mówi dyrektor &lt;name type="person"&gt;Antoni Gucwiński&lt;/&gt;.<br>- Musimy na granicy zwierzę zatrzymać, ale nikt nie ustalił, co dalej z nim robić - mówi zastępca dyrektora &lt;name type="org"&gt;Departamentu Organizacji Służby Celnej&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Krystyna Urbańska&lt;/&gt;.<br>Służby celne uważają, że to &lt;name type="org"&gt;Ministerstwo Środowiska&lt;/&gt; powinno zapewnić przemycanym zwierzakom dach nad głową. - Napisałem pismo do ministerstwa z pytaniem, gdzie mam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!