Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
mi się tekst Agnieszki. Gdyby tę historię połączyć z muzyką...
Poszłam do Magdy Umer. Uwielbiam jej śpiewanie. Magda ma niezawodny słuch, gust, wielką prostotę i inteligencję. Zostawiłam jej tekst i poprosiłam, żeby dała mi znać, co o tym myśli. Za kilka dni zadzwoniła. Powiedziała: fantastyczne!
W ciągu kilku tygodni zrobiła adaptację i wybrała piosenki. Ostateczna wersja różni się ogromnie od "Białej bluzki", którą napisała Agnieszka. Tekst był tak mi bliski, że bardzo szybko umiałam go na pamięć, właściwie się nie ucząc. Wszedł do głowy, nie wiem kiedy i jak.
Kiedy zaczęłam grać "Białą bluzkę" w różnych miastach Polski, zorientowałam się, że
mi się tekst Agnieszki. Gdyby tę historię połączyć z muzyką...<br>Poszłam do Magdy Umer. Uwielbiam jej śpiewanie. Magda ma niezawodny słuch, gust, wielką prostotę i inteligencję. Zostawiłam jej tekst i poprosiłam, żeby dała mi znać, co o tym myśli. Za kilka dni zadzwoniła. Powiedziała: fantastyczne!<br>W ciągu kilku tygodni zrobiła adaptację i wybrała piosenki. Ostateczna wersja różni się ogromnie od "Białej bluzki", którą napisała Agnieszka. Tekst był tak mi bliski, że bardzo szybko umiałam go na pamięć, właściwie się nie ucząc. Wszedł do głowy, nie wiem kiedy i jak.<br>Kiedy zaczęłam grać "Białą bluzkę" w różnych miastach Polski, zorientowałam się, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego