Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Organizacji
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok powstania: 1965
izotermiczne z ochładzanym wnętrzem przeznaczone do przewozu wyrobów garmażeryjnych i półfabrykatów z zakładów produkcyjnych do sieci handlu detalicznego oraz przewozów wyrobów gastronomicznych między kooperującymi zakładami.
Ocenia się, że tego rodzaju samochody powinny w handlu państwowym stanowić ca 60% ogólnego stanu taboru, podczas gdy obecnie resort posiada 38% pojazdów o nadwoziach adaptowanych do potrzeb przewozowych handlu.
Należy podkreślić, że znaczna ilość tych samochodów była adaptowana przez przedsiębiorstwa transportowe handlu we własnym zakresie, jak samochody "Żuk" i "Star" w wersji piekarniczej, "Nysa" w wersji chłodniczej itp., gdyż przemysł motoryzacyjny nie chce zajmować się produkcją samochodów specjalnych w krótkich seriach, niezbędnych dla transportu branżowego
izotermiczne z ochładzanym wnętrzem przeznaczone do przewozu wyrobów garmażeryjnych i półfabrykatów z zakładów produkcyjnych do sieci handlu detalicznego oraz przewozów wyrobów gastronomicznych między kooperującymi zakładami. &lt;page nr=20&gt;<br>Ocenia się, że tego rodzaju samochody powinny w handlu państwowym stanowić ca 60% ogólnego stanu taboru, podczas gdy obecnie resort posiada 38% pojazdów o nadwoziach adaptowanych do potrzeb przewozowych handlu.<br>Należy podkreślić, że znaczna ilość tych samochodów była adaptowana przez przedsiębiorstwa transportowe handlu we własnym zakresie, jak samochody "Żuk" i "Star" w wersji piekarniczej, "Nysa" w wersji chłodniczej itp., gdyż przemysł motoryzacyjny nie chce zajmować się produkcją samochodów specjalnych w krótkich seriach, niezbędnych dla transportu branżowego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!