Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
ustnie na wylosowane pytania. O zwycięstwie i kolejności miejsc decydować będą punkty uzyskane w pierwszym i drugim etapie.
Konkurs wiedzy o Tatrach rozpocznie się w piątek 30 kwietnia o godz. 10 w sali audytorium Muzeum Przyrodniczego TPN przy rondzie. Zgłoszenia przyjmuje MCK "Jutrzenka" w Zakopanem do dnia 27 kwietnia br.

(ar)Wolne żarty

Poprzedni numer "TP" trafił do kiosków 1 kwietnia, a kilka umieszczonych w nim tekstów miało charakter żartu primaaprilisowego.
Zatem starosta tatrzański nie uzbroił swoich urzędników i nie wybiera się do Kosowa w ramach sił interwencyjnych NATO.
Nikt nie planuje budowy kaplicy w nowotarskim magistracie, znaki na niebie ziemi
ustnie na wylosowane pytania. O zwycięstwie i kolejności miejsc decydować będą punkty uzyskane w pierwszym i drugim etapie.<br>Konkurs wiedzy o Tatrach rozpocznie się w piątek 30 kwietnia o godz. 10 w sali audytorium Muzeum Przyrodniczego TPN przy rondzie. Zgłoszenia przyjmuje MCK "Jutrzenka" w Zakopanem do dnia 27 kwietnia br.<br><br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wolne żarty&lt;/tit&gt;<br><br>Poprzedni numer "TP" trafił do kiosków 1 kwietnia, a kilka umieszczonych w nim tekstów miało charakter żartu primaaprilisowego.<br>Zatem starosta tatrzański nie uzbroił swoich urzędników i nie wybiera się do Kosowa w ramach sił interwencyjnych NATO.<br>Nikt nie planuje budowy kaplicy w nowotarskim magistracie, znaki na niebie ziemi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego