Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
klubów wspinaczkowych i posiadają ważne legitymacje klubowe na rok bieżący. Każdy klub sam załatwia noclegi w schroniskach lub na obozowiskach i dokonuje zgłoszenia na adres: , lub telefonicznie po godzinie 21 na numer . Wpisowe wynosi 150 SK od osoby, a w ramach tego każdy uczestnik otrzymuje odznakę, plakat, biuletyn i koszulkę.
(ar)Biegi górskie w Tatrach

Zaczyna się sezon biegów górskich w Tatrach Słowackich. Niektóre z nich, jak Bieg Tatrzańską Magistralą czy Memoriał Józefa Psotki, mają już długoletnią tradycję, inne - a są to biegi pod górę - organizowane są dopiero od kilku lat.
Pierwszy z nich odbędzie się już niebawem, w sobotę 31
klubów wspinaczkowych i posiadają ważne legitymacje klubowe na rok bieżący. Każdy klub sam załatwia noclegi w schroniskach lub na obozowiskach i dokonuje zgłoszenia na adres: &lt;gap&gt;, lub telefonicznie po godzinie 21 na numer &lt;gap&gt;. Wpisowe wynosi 150 SK od osoby, a w ramach tego każdy uczestnik otrzymuje odznakę, plakat, biuletyn i koszulkę.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Biegi górskie w Tatrach&lt;/tit&gt;<br><br>Zaczyna się sezon biegów górskich w Tatrach Słowackich. Niektóre z nich, jak Bieg Tatrzańską Magistralą czy Memoriał Józefa Psotki, mają już długoletnią tradycję, inne - a są to biegi pod górę - organizowane są dopiero od kilku lat.<br>Pierwszy z nich odbędzie się już niebawem, w sobotę 31
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego