Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 33
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
może zaproponować trasę zastępczą. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Punkcie Informacyjnym TPN tel. 20-637-99.
W dniu 27 sierpnia o godz. 12.00 w sali Muzeum Przyrodniczego TPN odbędzie się spotkanie z dyrekcją TPN i przewodnikami tatrzańskimi, poświęcone problemom ochrony przyrody i turystyki na terenie Tatr.
(ar)Z kroniki GOPR - Szczęśliwy upadek

O prawdziwym szczęściu może mówić dziewiętnastoletnia turystka z Jaworzna. Jej upadek z 12-metrowej skały zakończył się jedynie powierzchownymi obrażeniami.
W miniony czwartek do dyżurującego na długiej polanie Andrzeja Rajskiego zadzwoniła mieszkanka Nowego Targu, zawiadamiając o zaginięciu 25-letniej krakowianki. Informację o tym dostała od
może zaproponować trasę zastępczą. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Punkcie Informacyjnym TPN tel. 20-637-99.<br>W dniu 27 sierpnia o godz. 12.00 w sali Muzeum Przyrodniczego TPN odbędzie się spotkanie z dyrekcją TPN i przewodnikami tatrzańskimi, poświęcone problemom ochrony przyrody i turystyki na terenie Tatr.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z kroniki GOPR - Szczęśliwy upadek&lt;/tit&gt;<br><br>O prawdziwym szczęściu może mówić dziewiętnastoletnia turystka z Jaworzna. Jej upadek z 12-metrowej skały zakończył się jedynie powierzchownymi obrażeniami.<br>W miniony czwartek do dyżurującego na długiej polanie Andrzeja Rajskiego zadzwoniła mieszkanka Nowego Targu, zawiadamiając o zaginięciu 25-letniej krakowianki. Informację o tym dostała od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego