Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
we wspinaniu " na czas". W tej dyscyplinie w 1995 roku był piąty na Mistrzostwach Świata, a w następnym roku - czwarty. W ubiegłym roku na Mistrzostwach Europy we wspinaczce sportowej, które odbyły się w Norymberdze, został Mistrzem Europy we wspinaniu "na czas", a w tym roku sięgnął po tytuł Mistrza Świata.
(ar)Tatry na czarno-biało

Dzisiaj, 2 września o godz. 18.00 w Galerii Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie zostanie otwarta wystawa fotografii Mieczysława Żbika, zatytułowana "Tatry". Na wystawie zgromadzono czarno-białe fotografie, które są wynikiem wieloletnich wędrówek tatrzańskich pana Mieczysława. Ekspozycję można oglądać do 17 września.
jofNasz gospodarz - pan
we wspinaniu " na czas". W tej dyscyplinie w 1995 roku był piąty na Mistrzostwach Świata, a w następnym roku - czwarty. W ubiegłym roku na Mistrzostwach Europy we wspinaczce sportowej, które odbyły się w Norymberdze, został Mistrzem Europy we wspinaniu "na czas", a w tym roku sięgnął po tytuł Mistrza Świata.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tatry na czarno-biało&lt;/tit&gt;<br><br>Dzisiaj, 2 września o godz. 18.00 w Galerii Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie zostanie otwarta wystawa fotografii Mieczysława Żbika, zatytułowana "Tatry". Na wystawie zgromadzono czarno-białe fotografie, które są wynikiem wieloletnich wędrówek tatrzańskich pana Mieczysława. Ekspozycję można oglądać do 17 września.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nasz gospodarz - pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego