Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy edukacyjne
Rok: 1998
powodzeniem i rozwijamy się intensywnie. Uwaga, jaką poświęcamy jakości jest równie wysoka tutaj, jak w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu, czy Sydney. Jeśli stwierdziłeś, że nie możesz już dłużej zwlekać z rozpoczęciem nauki angielskiego, dlaczego również Twoje dzieci nie miałyby przygotowywać się do przyszłości w English First? Oto 8 dobrych argumentów:
1. Największa na świecie
English First ma więcej doświadczenia niż jakakolwiek inna szkoła, instytucja lub korporacja.
Naszym celem jest być najlepszą szkołą językową na świecie. W zeszłym roku, ponad 200 000 ludzi nauczyło się języka w English First.
2. Nauczyciele
Nasz system nauczania jest jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie
powodzeniem i rozwijamy się intensywnie. Uwaga, jaką poświęcamy jakości jest równie wysoka tutaj, jak w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu, czy Sydney. Jeśli stwierdziłeś, że nie możesz już dłużej zwlekać z rozpoczęciem nauki angielskiego, dlaczego również Twoje dzieci nie miałyby przygotowywać się do przyszłości w English First? Oto 8 dobrych argumentów:<br>1. Największa na świecie <br>English First ma więcej doświadczenia niż jakakolwiek inna szkoła, instytucja lub korporacja.<br>Naszym celem jest być najlepszą szkołą językową na świecie. W zeszłym roku, ponad 200 000 ludzi nauczyło się języka w English First.<br>2. Nauczyciele<br>Nasz system nauczania jest jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego