Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
na stadion. Krzysztof zawsze mówi, że wiesz, że tam jest tłok. Zazwyczaj się jeździ w sobotę i niedzielę, jak jest czas, ale chyba lepiej wypadają zakupy w tygodniu, bo jest mniej ludzi.
Mniej ludzi, ale...
Ale mniej chyba towaru też, bo sobota, niedziela jest dużo.
Jest najwięcej handlujących i największy asortyment jest w sobotę i w niedzielę. Ale powiem ci, że stadion ma swój urok, tylko ja po takich zakupach, rzadko jeżdżę bo rzadko, ale przyjeżdżam cholernie zmęczona.
O, to na pewno.
Tam jest po prostu bardzo duży obszar do obejścia i jeżeli jedziesz w konkretnym celu...
Tak, właśnie, najlepiej jechać
na stadion. Krzysztof zawsze mówi, że wiesz, że tam jest tłok. Zazwyczaj się jeździ w sobotę i niedzielę, jak jest czas, ale chyba lepiej wypadają zakupy w tygodniu, bo jest mniej ludzi.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Mniej ludzi, ale...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ale mniej chyba towaru też, bo sobota, niedziela jest dużo.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Jest najwięcej handlujących i największy asortyment jest w sobotę i w niedzielę. Ale powiem ci, że stadion ma swój urok, tylko ja po takich zakupach, rzadko jeżdżę bo rzadko, ale przyjeżdżam cholernie zmęczona.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;O, to na pewno.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tam jest po prostu bardzo duży obszar do obejścia i jeżeli jedziesz w konkretnym celu...&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, właśnie, najlepiej jechać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego