Typ tekstu: Książka
Autor: Miłosz Czesław
Tytuł: Abecadło Miłosza
Rok: 1997
konstytucję, wedle której granice były zamknięte dla ogółu śmiertelnych, otwarte jedynie dla miłośników przyrody. To znaczy dla takich dorosłych, którzy zachowali entuzjazm. Obiecywałem sobie, że będę jednym z nich, czyli zostanę przyrodnikiem. A potem się odwróciło.
Z człowieka na zewnątrz samochodu zmieniony w siedzącego wewnątrz za kołem, winienem piosenkę wdzięczności automobilowi, bo dzięki niemu zwiedziłem zachodni brzeg Ameryki od granicy meksykańskiej po Góry Skaliste w Kanadzie, sypiałem w namiocie nad jeziorami w Sierras i prażyłem się w upale pustyni zwanej Doliną Śmierci.

Baal. Latem 1862 roku Dostojewski odbył podróż do Francji i Anglii, która jest treścią jego dziełka Zimowe zapiski o
konstytucję, wedle której granice były zamknięte dla ogółu śmiertelnych, otwarte jedynie dla miłośników przyrody. To znaczy dla takich dorosłych, którzy zachowali entuzjazm. Obiecywałem sobie, że będę jednym z nich, czyli zostanę przyrodnikiem. A potem się odwróciło.<br> Z człowieka na zewnątrz samochodu zmieniony w siedzącego wewnątrz za kołem, winienem piosenkę wdzięczności automobilowi, bo dzięki niemu zwiedziłem zachodni brzeg Ameryki od granicy meksykańskiej po Góry Skaliste w Kanadzie, sypiałem w namiocie nad jeziorami w Sierras i prażyłem się w upale pustyni zwanej Doliną Śmierci. <br><br>&lt;tit&gt;Baal.&lt;/&gt; Latem 1862 roku Dostojewski odbył podróż do Francji i Anglii, która jest treścią jego dziełka Zimowe zapiski o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego