Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 250
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
zamordowanej 17-letniej Agnieszki.
Agnieszka została zamordowana tydzień temu, w sobotnią noc. Jej prawie nagie ciało znalazł sześcioletni chłopiec w zaroślach koło dyskoteki Casablanka. Półtora roku temu zamordowany tu został 19-letni uczeń. Też odbył się marsz protestacyjny, ale dyskoteki nie zamknięto i nie cofnięto koncesji na alkohol.
Otoczony śmietnikiem barak - Casablanca, mimo zmiany nazwy jest tym samym Bolerem, kształtującym barbarzyńskie obyczaje nastolatków. Wpuszczane są 14-letnie dzieci (np. brat zabitej Agnieszki), które przesiadują w Casablance po nocy i piją alkohol kupowany przez starszych kolegów.
Pod zarzutem zabójstwa aresztowano Sebastiana J. Ten 18-letni drobny blondyn pracujący jako nocny dozorca przyznał
zamordowanej 17-letniej Agnieszki.&lt;/intro&gt; <br>Agnieszka została zamordowana tydzień temu, w sobotnią noc. Jej prawie nagie ciało znalazł sześcioletni chłopiec w zaroślach koło dyskoteki Casablanka. Półtora roku temu zamordowany tu został 19-letni uczeń. Też odbył się marsz protestacyjny, ale dyskoteki nie zamknięto i nie cofnięto koncesji na alkohol. <br>Otoczony śmietnikiem barak - Casablanca, mimo zmiany nazwy jest tym samym Bolerem, kształtującym barbarzyńskie obyczaje nastolatków. Wpuszczane są 14-letnie dzieci (np. brat zabitej Agnieszki), które przesiadują w Casablance po nocy i piją alkohol kupowany przez starszych kolegów. <br>Pod zarzutem zabójstwa aresztowano Sebastiana J. Ten 18-letni drobny blondyn pracujący jako nocny dozorca przyznał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego