Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
lat.
- Wystąpienie do UZP jest kwestią kilku dni - zapewnił Z. Rybka. - Myślę, że pierwsze zwierzęta będą mogły zamieszkać pod Biechowem już w czerwcu przyszłego roku.
Jak dodaje E. Borkowski, Sita zajmowałaby się zwierzętami nie tylko z terenu Głogowa. - Zwrócimy się z ofertą do podmiejskich gmin a także sąsiednich miast, którym będzie bliżej do Głogowa niż do Legnicy - powiedział. - Zmniejszy to nasz udział w kosztach utrzymania schroniska.
ANNA BIAŁĘCKA


Coraz bliżej bruku?

Franciszek Domaradzki boi się, że lada dzień wyrzucą go z domu. Bo na lokal przy ul. Osadników Wojskowych nie ma ani przydziału, ani zameldowania, choć mieszka tu od wielu lat.
Najemcą
lat. <br>- Wystąpienie do UZP jest kwestią kilku dni - zapewnił Z. Rybka. - Myślę, że pierwsze zwierzęta będą mogły zamieszkać pod Biechowem już w czerwcu przyszłego roku. <br>Jak dodaje E. Borkowski, Sita zajmowałaby się zwierzętami nie tylko z terenu Głogowa. - Zwrócimy się z ofertą do podmiejskich gmin a także sąsiednich miast, którym będzie bliżej do Głogowa niż do Legnicy - powiedział. - Zmniejszy to nasz udział w kosztach utrzymania schroniska.<br>&lt;au&gt;ANNA BIAŁĘCKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Coraz bliżej bruku?&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Franciszek Domaradzki boi się, że lada dzień wyrzucą go z domu. Bo na lokal przy ul. Osadników Wojskowych nie ma ani przydziału, ani zameldowania, choć mieszka tu od wielu lat.&lt;/&gt; <br>Najemcą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego