Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 2003
lub sfinansowana ze środków własnych banku, w postaci kredytu na finansowanie transakcji handlu zagranicznego i wewnętrznego.
Szybkość
AKREDYTYWY DOKUMENTOWE obsługiwane są przy wykorzystaniu systemu SWiFT. Pozwala to na szybkie i niezawodne dokonywanie rozliczeń międzybankowych, dzięki czemu, przy rozbudowanej sieci banków współpracujących, PKO Bank Polski jest w stanie zapewnić sprawną i bezpieczną obsługę wszelkiego rodzaju operacji, w tym także akredytywy.
AKREDYTYWA DOKUMENTOWA polecana jest szczególnie klientom, którzy:
cenią bezpieczeństwo, szybkość i wygodę;
realizują kontrakty o znacznej wartości;
przystępują do transakcji z danym kontrahentem po raz pierwszy;
prowadzą wymianę handlową z krajami o podwyższonym stopniu ryzyka.
PKO Bank Polski realizuje akredytywy zgodnie ze
lub sfinansowana ze środków własnych banku, w postaci kredytu na finansowanie transakcji handlu zagranicznego i wewnętrznego.<br>Szybkość<br>AKREDYTYWY DOKUMENTOWE obsługiwane są przy wykorzystaniu systemu SWiFT. Pozwala to na szybkie i niezawodne dokonywanie rozliczeń międzybankowych, dzięki czemu, przy rozbudowanej sieci banków współpracujących, &lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; jest w stanie zapewnić sprawną i bezpieczną obsługę wszelkiego rodzaju operacji, w tym także akredytywy.<br>AKREDYTYWA DOKUMENTOWA polecana jest szczególnie klientom, którzy:<br>cenią bezpieczeństwo, szybkość i wygodę;<br>realizują kontrakty o znacznej wartości;<br>przystępują do transakcji z danym kontrahentem po raz pierwszy;<br>prowadzą wymianę handlową z krajami o podwyższonym stopniu ryzyka.<br>&lt;name type="org"&gt;PKO Bank Polski&lt;/&gt; realizuje akredytywy zgodnie ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego