Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
Oryginalne Akumulatory Opel są zupełnie bezobsługowe i tak szczelne, że ich praca jest bezpieczna dla środowiska. Co więcej, każdy z nich objęty jest 3-letnią gwarancją. Mówiąc krótko: długoterminowa niezawodność.
Wystarczy powiedzieć słowo, a najbliższy Dealer firmy Opel od razu zainstaluje to niezawodne, całoroczne źródło energii. Oczywiście zajmie się też bezpiecznym i ekologicznym recyklingiem Twojego starego akumulatora.
Oryginalne Akumulatory Opel: jedno zmartwienie mniej.

OPEL Z UŚMIECHEM
OPEL
OPEL
Auto-Pol-Service S.A.
18 października 1999


Auto-Pol-Service S.A.
ul. Mangalia 2
02-930 Warszawa
Tel.: (22) 642-59-69
Szanowny Użytkowniku samochodu marki Opel!
Wielkimi krokami zbliża się
Oryginalne Akumulatory Opel są zupełnie bezobsługowe i tak szczelne, że ich praca jest bezpieczna dla środowiska. Co więcej, każdy z nich objęty jest 3-letnią gwarancją. Mówiąc krótko: długoterminowa niezawodność.<br>Wystarczy powiedzieć słowo, a najbliższy Dealer firmy Opel od razu zainstaluje to niezawodne, całoroczne źródło energii. Oczywiście zajmie się też bezpiecznym i ekologicznym recyklingiem Twojego starego akumulatora.<br>Oryginalne Akumulatory Opel: jedno zmartwienie mniej.<br>&lt;gap&gt;<br>OPEL Z UŚMIECHEM<br>OPEL<br>OPEL<br>Auto-Pol-Service S.A.<br>18 października 1999&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="car"&gt;<br>&lt;tit&gt;Auto-Pol-Service S.A.&lt;/&gt;<br>ul. Mangalia 2<br>02-930 Warszawa<br>Tel.: (22) 642-59-69<br>Szanowny Użytkowniku samochodu marki Opel!<br>Wielkimi krokami zbliża się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego