Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
wstyd z powodu szkodliwych konsekwencji alkoholu byłyby zbyt ciężkie do uniesienia. Tak więc system ten doraźnie zabezpiecza poczucie wartości i godności osoby uzależnionej. Często się o tym zapomina, oczekując w trakcie leczenia, że osoba uzależniona szybko i łatwo odrzuci tarczę chroniącą ją bezpośrednio przed upadkiem na dno poczucia własnej nikczemności, bezwartościowości i poniżenia.
Monika: Więc to zadanie - wyszukiwanie przykładów, jak działa własny system iluzji i zaprzeczania - przychodzi z wielkim trudem?
Anka: Oczywiście. Żmudnym i z pozoru nudnawym zadaniom, jakie muszą krok po kroku przejść w terapii odwykowej, towarzyszą silne i często bolesne uczucia.
Ta praca - jak powiada moja przyjaciółka - nigdy się
wstyd z powodu szkodliwych konsekwencji alkoholu byłyby zbyt ciężkie do uniesienia. Tak więc system ten doraźnie zabezpiecza poczucie wartości i godności osoby uzależnionej. Często się o tym zapomina, oczekując w trakcie leczenia, że osoba uzależniona szybko i łatwo odrzuci tarczę chroniącą ją bezpośrednio przed upadkiem na dno poczucia własnej nikczemności, bezwartościowości i poniżenia.&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt;Monika: Więc to zadanie - wyszukiwanie przykładów, jak działa własny system iluzji i zaprzeczania - przychodzi z wielkim trudem?&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Oczywiście. Żmudnym i z pozoru nudnawym zadaniom, jakie muszą krok po kroku przejść w terapii odwykowej, towarzyszą silne i często bolesne uczucia.<br>Ta praca - jak powiada moja przyjaciółka - nigdy się
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego
404 Not Found

Not Found

The requested URL /floater/see/24 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.