Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 13.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
często proszono ich o wystawienie rachunku uproszczonego. Teraz takiej kategorii kwitów wprawdzie nie ma, zostały jednak nie wykorzystane bloczki.

- Nasi kierowcy skreślają z nagłówka słowo "uproszczony" i podpisują się pod tym - dowiedzieliśmy się w centrali Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego w Warszawie.

Taksówkarze sobie poradzili. Jest jednak inny, poważny kłopot. Nie dostaniemy bowiem rachunku VAT-owskiego od rzemieślnika, który tego podatku nie płaci. Co to znaczy? Zatrudniając go przy remoncie domu, nie będziemy mogli skorzystać z ulgi.


Śląskie kasy chorych nie podpisały kontraktów
Nie chcą Caritasu

Pięciu wzorcowym placówkom Caritas na Śląsku grozi zamknięcie. Śląska Kasa Chorych nie podpisała z nimi kontraktu. Dyrektor
często proszono ich o wystawienie rachunku uproszczonego. Teraz takiej kategorii kwitów wprawdzie nie ma, zostały jednak nie wykorzystane bloczki. <br><br>- Nasi kierowcy skreślają z nagłówka słowo "uproszczony" i podpisują się pod tym - dowiedzieliśmy się w centrali Miejskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego w Warszawie. <br><br>Taksówkarze sobie poradzili. Jest jednak inny, poważny kłopot. Nie dostaniemy bowiem rachunku &lt;orig&gt;VAT-owskiego&lt;/&gt; od rzemieślnika, który tego podatku nie płaci. Co to znaczy? Zatrudniając go przy remoncie domu, nie będziemy mogli skorzystać z ulgi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Śląskie kasy chorych nie podpisały kontraktów&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nie chcą Caritasu&lt;/&gt;<br><br>Pięciu wzorcowym placówkom Caritas na Śląsku grozi zamknięcie. Śląska Kasa Chorych nie podpisała z nimi kontraktu. Dyrektor
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego