Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
piłkarzem w swojej słabej drużynie. Przez cały mecz dostał tylko dwa dobre podania od pomocników NEC. To przeciętny zespół. Choć ma roczny budżet 20 mln euro, jest z pewnością słabszy od Groclinu Grodzisk (budżet cztery razy mniejszy).
Dużo bardziej widoczny niż Niedzielan był Smolarek. Niestety, nie miał tyle szczęścia pod bramką, co "Wtorek". Po meczu Ebi był jednak górą. Niedzielan się cieszył z gola, a Smolarek ze zwycięstwa. Feyenoord wygrał 2:1 po golach Kuyta i Buffela w drugiej połowie.
CK, MATI z Nijmeegen

Czas na paradę oszustów
Prokuratura w Nowym Dworze Mazowieckim chce postawić zarzuty kilku osobom zamieszanym w aferę
piłkarzem w swojej słabej drużynie. Przez cały mecz dostał tylko dwa dobre podania od pomocników NEC. To przeciętny zespół. Choć ma roczny budżet 20 mln euro, jest z pewnością słabszy od Groclinu Grodzisk (budżet cztery razy mniejszy).<br>Dużo bardziej widoczny niż Niedzielan był Smolarek. Niestety, nie miał tyle szczęścia pod bramką, co "Wtorek". Po meczu Ebi był jednak górą. Niedzielan się cieszył z gola, a Smolarek ze zwycięstwa. Feyenoord wygrał 2:1 po golach Kuyta i Buffela w drugiej połowie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;CK, MATI z Nijmeegen&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Czas na paradę oszustów&lt;/&gt;<br>Prokuratura w Nowym Dworze Mazowieckim chce postawić zarzuty kilku osobom zamieszanym w aferę