Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
Przecedzić, ostudzić i zdjąć z wierzchu tłuszcz. Bulion można gotować tak długo, aż zostanie 300 ml płynu. Taki gęsty rosół przechowywany w lodówce nie psuje się przez 10 dni.

Warto czasem kupić kurczaka wraz z podrobami i wykorzystać je potem do różnych potraw. Z serc, żołądków i szyj przyrządza się bulion, natomiast z wątróbki - pyszny pasztet.
1. Szyja - można ja wykorzystać do bulionu lub upiec z kurczakiem. Przyrumieniona, poprawi smak sosu do pieczeni.
2. Żołądek - zawiera witaminę B. Doskonały jako dodatek do gulaszu.
3. Serce - ma mnóstwo witaminy B i białka. Wzbogaci smak zupy.
4. Wątróbka - źródło witaminy B, żelaza, białka
Przecedzić, ostudzić i zdjąć z wierzchu tłuszcz. Bulion można gotować tak długo, aż zostanie 300 ml płynu. Taki gęsty rosół przechowywany w lodówce nie psuje się przez 10 dni.<br>&lt;gap&gt;<br>Warto czasem kupić kurczaka wraz z podrobami i wykorzystać je potem do różnych potraw. Z serc, żołądków i szyj przyrządza się bulion, natomiast z wątróbki - pyszny pasztet.<br>1. Szyja - można ja wykorzystać do bulionu lub upiec z kurczakiem. Przyrumieniona, poprawi smak sosu do pieczeni.<br>2. Żołądek - zawiera witaminę B. Doskonały jako dodatek do gulaszu.<br>3. Serce - ma mnóstwo witaminy B i białka. Wzbogaci smak zupy.<br>4. Wątróbka - źródło witaminy B, żelaza, białka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego