Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Teresa Borchardt
Tytuł: prywatna strona
Rok: 2003
byłem trenerem szachowym w szkołach zawodowych i technikach na terenie okręgu dzięki czemu nauczyłem grać w szachy wielu młodych ludzi. Wykłady i gry symultaniczne prowadziłem w 24 miejscowościach. Wśród moich słuchaczy był m.in. Jan Brustman, późniejszy ojciec Agnieszki - arcymistrzyni szachowej. Działałem również w zarządach Okręgowych Związków Szachowych województwa najpierw bydgoskiego, a następnie toruńskiego. Za długoletnią działalność na "niwie" szachowej otrzymałem szereg odznaczeń i medali. Na szczególną uwagę zasługuje otrzymana w 1976 roku złota odznaka Polskiego Związku Szachowego.

Dzięki szachom przeżyłem wspaniałą przygodę, poznałem wielu ciekawych ludzi i odwiedziłem prawie wszystkie miasta wojewódzkie i atrakcyjne zakątki Polski.

Wszystkim wątpiącym w walory
byłem trenerem szachowym w szkołach zawodowych i technikach na terenie okręgu dzięki czemu nauczyłem grać w szachy wielu młodych ludzi. Wykłady i gry symultaniczne prowadziłem w 24 miejscowościach. Wśród moich słuchaczy był m.in. Jan Brustman, późniejszy ojciec Agnieszki - arcymistrzyni szachowej. Działałem również w zarządach Okręgowych Związków Szachowych województwa najpierw bydgoskiego, a następnie toruńskiego. Za długoletnią działalność na "niwie" szachowej otrzymałem szereg odznaczeń i medali. Na szczególną uwagę zasługuje otrzymana w 1976 roku złota odznaka Polskiego Związku Szachowego. <br><br>Dzięki szachom przeżyłem wspaniałą przygodę, poznałem wielu ciekawych ludzi i odwiedziłem prawie wszystkie miasta wojewódzkie i atrakcyjne zakątki Polski. <br><br>Wszystkim wątpiącym w walory
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego