Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
śledczą, mówił niewiele (dotychczas był znany jako osoba małomówna i zamknięta w sobie) i najczęściej wypowiadał dwa słowa: "Nie pamiętam".
"Może, by oczyścić się z zarzutów, potrzeba ofiary. Zgłaszam się na ochotnika. Proponuję ogłosić sondaż wszystkich ośrodków badania opinii publicznej i ustalić, jaką karę mam ponieść. Jako osoba o silnym charakterze, silnej woli i człowiek uczciwy wykonam każdy werdykt" - zaznaczył Lech Nikolski w piśmie datowanym na 11 października.
Nikolski odpowiada w rządzie premiera Belki za "Narodowy plan rozwoju".
MA.S.Parlament Europejski krytykuje kandydatów na komisarzy

Ad vocem: Jeden Buttiglione, dwa integralizmy

Niepoprawni i niekompetentni

Rocco Buttiglione, minister ds. europejskich w
śledczą, mówił niewiele (dotychczas był znany jako osoba małomówna i zamknięta w sobie) i najczęściej wypowiadał dwa słowa: "Nie pamiętam".<br>&lt;q&gt;"Może, by oczyścić się z zarzutów, potrzeba ofiary. Zgłaszam się na ochotnika. Proponuję ogłosić sondaż wszystkich ośrodków badania opinii publicznej i ustalić, jaką karę mam ponieść. Jako osoba o silnym charakterze, silnej woli i człowiek uczciwy wykonam każdy werdykt"&lt;/&gt; - zaznaczył &lt;name type="person"&gt;Lech Nikolski&lt;/&gt; w piśmie datowanym na 11 października.<br>&lt;name type="person"&gt;Nikolski&lt;/&gt; odpowiada w rządzie premiera &lt;name type="person"&gt;Belki&lt;/&gt; za "Narodowy plan rozwoju".<br>&lt;au&gt;MA.S.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;Parlament Europejski&lt;/&gt; krytykuje kandydatów na komisarzy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ad vocem: Jeden &lt;name type="person"&gt;Buttiglione&lt;/&gt;, dwa integralizmy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Niepoprawni i niekompetentni&lt;/&gt;<br><br>&lt;name type="person"&gt;Rocco Buttiglione&lt;/&gt;, minister ds. europejskich w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego