Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Focus.Poznać i zrozumieć świat
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
namówić poddanych Artura do buntu. Złymi czarami pomagała mu w tym wiedźma Morgana. W ostatniej bitwie Artur pokonał Mordreda, a Merlin Morganę. Król został jednak śmiertelnie ranny. Inne wersje głoszą, że nieprzytomnego Artura porwała zła Morgana i zatruła jego rany.
Sen rycerza
Zmarł na wyspie Avalon i tam został po-chowany. Niektórzy wierzą, że tylko zasnął i pewnego dnia po-wróci do Brytanii, aby przynieść jej z powrotem pokój i szczęście.

Recepty brane z natury

Psy jedzą trawę, szympansy łykają niesmaczne, szorstkie liście. Po co? Dla zdrowia
Indianie Navajo, używający niegdyś korzeni Ligusticum porteri do odkażania ran, tłumaczyli, że nauczyli się
namówić poddanych Artura do buntu. Złymi czarami pomagała mu w tym wiedźma Morgana. W ostatniej bitwie Artur pokonał Mordreda, a Merlin Morganę. Król został jednak śmiertelnie ranny. Inne wersje głoszą, że nieprzytomnego Artura porwała zła Morgana i zatruła jego rany.<br>Sen rycerza<br>Zmarł na wyspie Avalon i tam został po-chowany. Niektórzy wierzą, że tylko zasnął i pewnego dnia po-wróci do Brytanii, aby przynieść jej z powrotem pokój i szczęście.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Recepty brane z natury&lt;/&gt; <br><br>Psy jedzą trawę, szympansy łykają niesmaczne, szorstkie liście. Po co? Dla zdrowia <br>Indianie Navajo, używający niegdyś korzeni Ligusticum porteri do odkażania ran, tłumaczyli, że nauczyli się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego