Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
o sobie.

Krzysztof pyta, czy grupa chce ułatwienia, struktury dla wyklarowania wzajemnych relacji. Gdy się okazuje, że tak, proponuje sesję informacji zwrotnych do poszczególnych osób.

Marianna do Anki:

Lubię twoją szczerość, otwartość, bezpośredniość. Nie lubię twojej dociekliwości. Drążysz sprawy w sposób - według mnie - agresywny.

Brygidka do Justyny:

Denerwuje mnie, że chowasz się za mętnymi opowiadaniami. Pytasz zamiast powiedzieć wprost.

Paweł do Jacka:

Lubię z tobą rozmawiać. Jest mi bardzo bliska twoja postawa na sesjach. Przeszkadza mi, gdy rozładowujesz sytuacje śmiechem. To wątpliwa pomoc.

Joasia do Anki:

Na początku nie lubiłam twojej ostrości. Teraz lubię twoją otwartość. Wiem, że potrafisz być ciepła
o sobie.<br><br>Krzysztof pyta, czy grupa chce ułatwienia, struktury dla wyklarowania wzajemnych relacji. Gdy się okazuje, że tak, proponuje sesję informacji zwrotnych do poszczególnych osób.<br><br>Marianna do Anki:<br><br>Lubię twoją szczerość, otwartość, bezpośredniość. Nie lubię twojej dociekliwości. Drążysz sprawy w sposób - według mnie - agresywny.<br><br>Brygidka do Justyny:<br><br>Denerwuje mnie, że chowasz się za mętnymi opowiadaniami. Pytasz zamiast powiedzieć wprost.<br><br>Paweł do Jacka:<br><br>Lubię z tobą rozmawiać. Jest mi bardzo bliska twoja postawa na sesjach. Przeszkadza mi, gdy rozładowujesz sytuacje śmiechem. To wątpliwa pomoc.<br><br>Joasia do Anki:<br><br>Na początku nie lubiłam twojej ostrości. Teraz lubię twoją otwartość. Wiem, że potrafisz być ciepła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego