Typ tekstu: Książka
Autor: Cegielski Max
Tytuł: Masala
Rok: 2002
Francuzami. "Wy wszyscy jesteście za bardzo wyedukowani. Kończycie uniwersytety i myślicie, że jesteście lepsi. Nie chce wam się pracować fizycznie. A dobrej pracy nie starczy przecież dla wszystkich". Pierre odpadł na samym starcie wyścigu szczurów, bo nie był widocznie wystarczająco dobry.
Następnego dnia Max spotyka się z trójką Włochów. Wysoki chudzielec ma na imię Simone. Jest też jego siostra. Urocza drobna brunetka-Micole. Towarzyszy im Mateo, którego poznali w pociągu. Wygląda jak Jezus i prawie nie mówi po angielsku. Simone wspomina, że od razu, kiedy go zobaczył, wiedział, że to Włoch, bo zamiast plecaka miał torbę podróżną włoskiej firmy.
Kiedy wspólnie
Francuzami. "Wy wszyscy jesteście za bardzo wyedukowani. Kończycie uniwersytety i myślicie, że jesteście lepsi. Nie chce wam się pracować fizycznie. A dobrej pracy nie starczy przecież dla wszystkich". Pierre odpadł na samym starcie wyścigu szczurów, bo nie był widocznie wystarczająco dobry.<br>Następnego dnia Max spotyka się z trójką Włochów. Wysoki chudzielec ma na imię Simone. Jest też jego siostra. Urocza drobna brunetka-Micole. Towarzyszy im Mateo, którego poznali w pociągu. Wygląda jak Jezus i prawie nie mówi po angielsku. Simone wspomina, że od razu, kiedy go zobaczył, wiedział, że to Włoch, bo zamiast plecaka miał torbę podróżną włoskiej firmy. <br>Kiedy wspólnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego