Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.12
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
w kieszeni - opowiada dalej. - Wyciągnąłem ją. Była skurczona z zimna, trzymała się za brzuch. Miałem ją cały czas na rękach, żeby nie wychłodziła się jeszcze bardziej.

Gratulacje na gali

Pogotowie przyjechało dość szybko.
- Byłem cały mokry, więc komendant straży pożarnej odwiózł mnie do domu - mówi z wdzięcznością Z. Kuchnicki. - Prosiłem, co prawda żeby nikomu nie mówił o mnie, ale jednak się wydało. Nie przepadam za rozgłosem.
Jeszcze tego samego dnia żołnierz pojechał odwiedzić uratowaną kobietę w szpitalu. - Powiedzieli mi, że już z nią dobrze, ale wpuścić do niej nie chcieli.
Starosta Elżbieta Urbanowicz-Przysiężna uhonoruje dzisiaj bohatera, wręczając mu list gratulacyjny podczas
w kieszeni - opowiada dalej. - Wyciągnąłem ją. Była skurczona z zimna, trzymała się za brzuch. Miałem ją cały czas na rękach, żeby nie wychłodziła się jeszcze bardziej.<br><br>&lt;tit&gt;Gratulacje na gali&lt;/&gt;<br><br>Pogotowie przyjechało dość szybko. <br>- Byłem cały mokry, więc komendant straży pożarnej odwiózł mnie do domu - mówi z wdzięcznością Z. Kuchnicki. - Prosiłem, co prawda żeby nikomu nie mówił o mnie, ale jednak się wydało. Nie przepadam za rozgłosem. <br>Jeszcze tego samego dnia żołnierz pojechał odwiedzić uratowaną kobietę w szpitalu. - Powiedzieli mi, że już z nią dobrze, ale wpuścić do niej nie chcieli. <br>Starosta Elżbieta Urbanowicz-Przysiężna uhonoruje dzisiaj bohatera, wręczając mu list gratulacyjny podczas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!