Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.16
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
cichnie od opowieści o kolejnych zatopionych militariach. - Nurkowie już dawno mówią, że w Trześniowskim zatopiony jest czołg - mówi T. Pietuch.
Marynarzy długo nie zapomni właściciel hotelu przy głównej ulicy. - W czwartek na widok dymu z jednego z okien wybili oni szybę i nie dopuścili do wybuchu pożaru z palącego się czajnika - mówi starosta Szafiński.
PIOTR JĘDZURA


Bomba z nudów

Kilkadziesiąt tysięcy złotych zażąda dyrekcja szpitala od autorów głupiego żartu, którymi okazali się trzej gorzowscy nastolatkowie. Grożą im trzy lata więzienia.

We wtorek po 17.00 ktoś zatelefonował do straży pożarnej z informacją, że w szpitalu przy ul. Dekerta jest podłożona bomba
cichnie od opowieści o kolejnych zatopionych militariach. - Nurkowie już dawno mówią, że w Trześniowskim zatopiony jest czołg - mówi T. Pietuch. <br>Marynarzy długo nie zapomni właściciel hotelu przy głównej ulicy. - W czwartek na widok dymu z jednego z okien wybili oni szybę i nie dopuścili do wybuchu pożaru z palącego się czajnika - mówi starosta Szafiński.<br>&lt;au&gt;PIOTR JĘDZURA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Bomba z nudów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Kilkadziesiąt tysięcy złotych zażąda dyrekcja szpitala od autorów głupiego żartu, którymi okazali się trzej gorzowscy nastolatkowie. Grożą im trzy lata więzienia.&lt;/&gt;<br><br>We wtorek po 17.00 ktoś zatelefonował do straży pożarnej z informacją, że w szpitalu przy ul. Dekerta jest podłożona bomba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego