Typ tekstu: Czat
Tytuł: aluzje erotyczne
Rok: 2004
a może strzemiączkowy?
a mężczyźni tylko jeden i to chu...
3
szmiorgazm
i młotkowy kowadełkowy
i już nie mogę się połapać
suuuper
a szminka różowa
ja Wam zazdroszczę tych orgazmów
z nawilżaczem....
tyle orgazmów
nieeeeeeeee, koniecznie czarna ta szminka
trzy trzy
katastrofa!
- jak państwo dojdą...to po oddechach poznasz o czym było..
co ty na to?
cześć Blue
hehhe
1,2.3 i już
ale Cię wytłuściło
ok
hehehhe
nie tak tak szybko
to te ciacha po imprezie
tak coś czułam
ale to okazja dla wszystkich 10 minutowców
a dla mnie nic pocztą nie wysłałaś?
ja już dziś ust nie umaluję
a
a może strzemiączkowy?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;a mężczyźni tylko jeden i to chu... &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; 3&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;szmiorgazm&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;i młotkowy kowadełkowy&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;i już nie mogę się połapać&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; suuuper &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;a szminka różowa&lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt;ja Wam zazdroszczę tych orgazmów&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;z nawilżaczem.... &lt;/&gt;<br>&lt;WHO7&gt;tyle orgazmów&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;nieeeeeeeee, koniecznie czarna ta szminka&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;trzy trzy &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;katastrofa!&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt;- jak państwo dojdą...to po oddechach poznasz o czym było.. &lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;co ty na to?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;cześć Blue&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;hehhe &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;&lt;gap reason="privacy"&gt; 1,2.3 i już&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;ale Cię wytłuściło&lt;/&gt;<br>&lt;WHO14&gt;ok &lt;gap reason="privacy"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;hehehhe&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;nie tak &lt;gap reason="privacy"&gt; tak szybko&lt;/&gt;<br>&lt;WHO15&gt;to te ciacha po imprezie&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;tak coś czułam&lt;/&gt;<br>&lt;WHO5&gt;ale to okazja dla wszystkich 10 minutowców&lt;/&gt;<br>&lt;WHO11&gt;a dla mnie nic pocztą nie wysłałaś?&lt;/&gt;<br>&lt;WHO2&gt;ja już dziś ust nie umaluję&lt;/&gt;<br>&lt;WHO8&gt;a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!