Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.30
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
i być wykonana z liści i pączków krzewów herbacianych (camelia). Ale niech będzie, że te "herbatki" to takie salami wołowe albo szynki drobiowe.
W przypadku jednak wieprzowiny drobiowej mamy do czynienia z czymś, co zasługuje natychmiast na Nagrodę Nobla. Z wynalazkiem (a może odkryciem?), który wprowadzi rewolucję do, zdawałoby się, dawno usystematyzowanej zoologii. Chyba, że - jak podejrzewam - jest to taka rewelacja, jak kobieta z brodą albo żelazny wilk. Czasem nadmiar myślenia jest wybitnie szkodliwy.

MAREK ARPAD KOWALSKI DziennikarzkalejdoskopKara za sfilmowanie chrztu Rocco

OBYCZAJE Tysiąc funtów grzywny zapłaci Robert Podesta, który potajemnie sfilmował chrzest synka Madonny.
51-letni Podesta ukrył
i być wykonana z liści i pączków krzewów herbacianych (camelia). Ale niech będzie, że te "herbatki" to takie salami wołowe albo szynki drobiowe.<br>W przypadku jednak wieprzowiny drobiowej mamy do czynienia z czymś, co zasługuje natychmiast na Nagrodę Nobla. Z wynalazkiem (a może odkryciem?), który wprowadzi rewolucję do, zdawałoby się, dawno usystematyzowanej zoologii. Chyba, że - jak podejrzewam - jest to taka rewelacja, jak kobieta z brodą albo żelazny wilk. Czasem nadmiar myślenia jest wybitnie szkodliwy.<br><br>&lt;au&gt;MAREK ARPAD KOWALSKI Dziennikarz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=7&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kara za sfilmowanie chrztu Rocco&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OBYCZAJE&lt;/&gt; Tysiąc funtów grzywny zapłaci Robert Podesta, który potajemnie sfilmował chrzest synka Madonny.<br>51-letni Podesta ukrył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego