Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
rozwój. Możesz pracować nad swoim wykształceniem, prowadzić wybujałe życie towarzyskie, poznawać świat albo całymi dniami czytać książki. Statystycznie rzecz biorąc prędzej czy później spotkasz swojego Księcia - co do tego nie ma wątpliwości.


1. Urządź oficjalny bojkot walentynek organizując imprezę samotników. Bycie z kimś nie jest wcale obowiązującym standardem.

2. Na debilne pytanie rodziny: "Dlaczego nie masz chłopaka?", odpowiadaj z niewinnym uśmiechem: "Ponieważ jestem lesbijką" - przy odrobinie szczęścia na jakiś czas dadzą ci spokój.

3. Napisz sobie listę rzeczy, które możesz robić tylko kiedy jesteś sama i powieś nad łóżkiem.

4. Kup sobie wielkiego misia w sklepie z zabawkami i śpij w
rozwój. Możesz pracować nad swoim wykształceniem, prowadzić wybujałe życie towarzyskie, poznawać świat albo całymi dniami czytać książki. Statystycznie rzecz biorąc prędzej czy później spotkasz swojego Księcia - co do tego nie ma wątpliwości. <br><br><br>1. Urządź oficjalny bojkot walentynek organizując imprezę samotników. Bycie z kimś nie jest wcale obowiązującym standardem.<br><br>2. Na debilne pytanie rodziny: "Dlaczego nie masz chłopaka?", odpowiadaj z niewinnym uśmiechem: "Ponieważ jestem lesbijką" - przy odrobinie szczęścia na jakiś czas dadzą ci spokój.<br><br>3. Napisz sobie listę rzeczy, które możesz robić tylko kiedy jesteś sama i powieś nad łóżkiem.<br><br>4. Kup sobie wielkiego misia w sklepie z zabawkami i śpij w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego