Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Na pewno nie będę pisał pod tego karierowicza, mojego szefa. Entuzjastyczne recenzje o lokalu "Adamo" zostawię na później. Pożywiom, uwidim. Muszę jednak szczerze zeznać Wam, że w "Adamo" na razie nieźle dają jeść i pić, w stylu polsko-włoskim. Aha, i nie siadajcie pod głośnikiem, bo wydobywające się z niego decybele skutecznie osłabią smak każdej zamówionej przez Was potrawy.
Rzuciwszy ostatnie spojrzenie na powyższy tekst, zauważyłem, że herbatę góralską zakwalifikowałem z rozpędu do dań dziecięcych. Patrząc w przyszłość i widząc, co się wśród milusińskich dzieje, chyba się bardzo nie pomyliłem, no nie?
Wasz SybarytaSzkolne dutki

Za samodzielnością finansową dyrektorów szkół
Na pewno nie będę pisał pod tego karierowicza, mojego szefa. Entuzjastyczne recenzje o lokalu "Adamo" zostawię na później. &lt;foreign&gt;Pożywiom, uwidim&lt;/&gt;. Muszę jednak szczerze zeznać Wam, że w "Adamo" na razie nieźle dają jeść i pić, w stylu polsko-włoskim. Aha, i nie siadajcie pod głośnikiem, bo wydobywające się z niego decybele skutecznie osłabią smak każdej zamówionej przez Was potrawy.<br>Rzuciwszy ostatnie spojrzenie na powyższy tekst, zauważyłem, że herbatę góralską zakwalifikowałem z rozpędu do dań dziecięcych. Patrząc w przyszłość i widząc, co się wśród milusińskich dzieje, chyba się bardzo nie pomyliłem, no nie?<br>&lt;au&gt;Wasz Sybaryta&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szkolne &lt;dialect&gt;dutki&lt;/&gt;&lt;/tit&gt;<br><br>Za samodzielnością finansową dyrektorów szkół
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego