Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wolska (21 l.) stała przy ławce rezerwowych, a łzy rozmazywały jej makijaż. - Popłakałam się z bezsilności - przyznała młoda rozgrywająca. - Nie oddałyśmy meczu bez walki, ale one są znacznie lepsze.
Spotkanie rozstrzygnęło się na początku II połowy. Lublinianki przez 10 minut nie mogły sobie poradzić z obroną Larviku. Przebić się przez defensywę rosłych przeciwniczek (średnia wzrostu powyżej 180 cm ) było im równie trudno jak alpinistom zdobyć słynną "Ścianę Trolli" w norweskich górach. Nic dziwnego - Larvik w ligowych rozgrywkach nie znalazł pogromczyń od 60 spotkań.
Kolejny mecz Bystrzyca rozegra w sobotę na wyjeździe z hiszpańską Eldą Prestigio.
KRZYSZTOF KOWALSKI

Kirkland nie zagra przez
Wolska (21 l.) stała przy ławce rezerwowych, a łzy rozmazywały jej makijaż. &lt;q&gt;- Popłakałam się z bezsilności&lt;/&gt; - przyznała młoda rozgrywająca. &lt;q&gt;- Nie oddałyśmy meczu bez walki, ale one są znacznie lepsze.&lt;/&gt;<br>Spotkanie rozstrzygnęło się na początku II połowy. Lublinianki przez 10 minut nie mogły sobie poradzić z obroną Larviku. Przebić się przez defensywę rosłych przeciwniczek (średnia wzrostu powyżej 180 cm ) było im równie trudno jak alpinistom zdobyć słynną "Ścianę Trolli" w norweskich górach. Nic dziwnego - Larvik w ligowych rozgrywkach nie znalazł pogromczyń od 60 spotkań.<br>Kolejny mecz Bystrzyca rozegra w sobotę na wyjeździe z hiszpańską Eldą Prestigio.<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF KOWALSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="spot"&gt;&lt;tit&gt;Kirkland nie zagra przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego