Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Powiedz bliskiej osobie: "Kiepsko ze mną, potrzebuję wsparcia". W sytuacjach ekstremalnych wypłacz się na przyjaznym ramieniu. To znacznie zdrowsze od ciągłej walki ze stresem.
Zbuduj sobie przystań i uciekaj do niej, kiedy wszystko się wali. Idź do przyjaciółki, napij się z nią kawy, porozmawiaj z oddanym ci człowiekiem. Korzystaj z dobrodziejstwa przyjaźni - takiej energii nie dadzą ci litry Red Bulla.
Mów ludziom, czego potrzebujesz - to najkrótsza droga do otrzymania tego, czego chcesz. Kamuflując swoje potrzeby ryzykujesz, że nikt nie wpadnie na twój tajny szyfr. Mów - muszę odpocząć, potrzebuję twojej opieki i uwagi.
Nie czuj się winna, jeśli odmówisz udziału w rodzinnym
Powiedz bliskiej osobie: "Kiepsko ze mną, potrzebuję wsparcia". W sytuacjach ekstremalnych wypłacz się na przyjaznym ramieniu. To znacznie zdrowsze od ciągłej walki ze stresem.<br>Zbuduj sobie przystań i uciekaj do niej, kiedy wszystko się wali. Idź do przyjaciółki, napij się z nią kawy, porozmawiaj z oddanym ci człowiekiem. Korzystaj z dobrodziejstwa przyjaźni - takiej energii nie dadzą ci litry Red Bulla.<br>Mów ludziom, czego potrzebujesz - to najkrótsza droga do otrzymania tego, czego chcesz. Kamuflując swoje potrzeby ryzykujesz, że nikt nie wpadnie na twój tajny szyfr. Mów - muszę odpocząć, potrzebuję twojej opieki i uwagi. <br>Nie czuj się winna, jeśli odmówisz udziału w rodzinnym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego