Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.10 (8)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
bawili się aktorzy, dziennikarze i artyści.
Gospodarzem był Olaf Lubaszenko, który gorąco zachęcał wszystkich do szaleństw. Pretekstem do tego była muzyka klubowa przygotowana przez DJ-a Steva Millera. Największą popularnością cieszyły się mocne trunki, które rozgrzały wszystkich do czerwoności.
MIROSŁAW PIWOWAREK

Niedzielne granie Wielkiej Orkiestry
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Metrem dojedziecie na wielki finał
W niedzielę metro będzie kursowało zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy, ale za to w godz. 15-22 będą jeździły dodatkowe pociągi (każdy z sześcioma wagonami). Dzięki temu dotarcie warszawiaków na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pl. Defilad będzie ułatwione.

Jak ona mogła to zrobić córeczce?
Polka
bawili się aktorzy, dziennikarze i artyści.<br>Gospodarzem był Olaf Lubaszenko, który gorąco zachęcał wszystkich do szaleństw. Pretekstem do tego była muzyka klubowa przygotowana przez DJ-a Steva Millera. Największą popularnością cieszyły się mocne trunki, które rozgrzały wszystkich do czerwoności.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;MIROSŁAW PIWOWAREK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Niedzielne granie Wielkiej Orkiestry&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit1&gt;Metrem dojedziecie na wielki finał&lt;/&gt;<br>W niedzielę metro będzie kursowało zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy, ale za to w godz. 15-22 będą jeździły dodatkowe pociągi (każdy z sześcioma wagonami). Dzięki temu dotarcie warszawiaków na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pl. Defilad będzie ułatwione.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Jak ona mogła to zrobić córeczce?&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Polka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego