Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
retorycznie. Poszliśmy tym tropem. W Domu Pomocy Społecznej w Otwocku wypożyczyliśmy pozorantkę, która zdemaskowała Kleja, gdy w porze jednego z losowań przyłapała go w domu na drzemce.
Janusz Zenon Bezubik, rzeczywisty członek Komisji, sprawą nie jest zaskoczony. - Cena sławy. Laski na nas lecą, nic nie można poradzić. Jak wychodzę z domu po oligoceńską, zawsze trafiam kilka sztuk, co chcą ciągnąć mi wózek. Widać ten facet też tak chciał - mówi Bezubik. Jaki będzie dalszy ciąg afery, nie wiadomo. Znany aktor Ryszard Rembiszewski prowadzący losowania Numerka powiedział nam, że jest w szoku. - Dobranoc państwu - dodał w rozmowie z dziennikarzem "Siarkazmu".
Kazimierz Olejnik, absolwent
retorycznie. Poszliśmy tym tropem. W Domu Pomocy Społecznej w Otwocku wypożyczyliśmy pozorantkę, która zdemaskowała Kleja, gdy w porze jednego z losowań przyłapała go w domu na drzemce. <br>Janusz Zenon Bezubik, rzeczywisty członek Komisji, sprawą nie jest zaskoczony. - Cena sławy. Laski na nas lecą, nic nie można poradzić. Jak wychodzę z domu po oligoceńską, zawsze trafiam kilka sztuk, co chcą ciągnąć mi wózek. Widać ten facet też tak chciał - mówi Bezubik. Jaki będzie dalszy ciąg afery, nie wiadomo. Znany aktor Ryszard Rembiszewski prowadzący losowania Numerka powiedział nam, że jest w szoku. - Dobranoc państwu - dodał w rozmowie z dziennikarzem "Siarkazmu".<br>Kazimierz Olejnik, absolwent
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego