Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.22 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na to, że teraz może znaleźć się miejsca dla nas dwóch. Oczywiście, chciałbym zagrać w Olympiakosie. Największy klub, który co roku występuje w Lidze Mistrzów... Super sprawa! - tłumaczy Mięciel (28 l.), napastnik Iraklisu Saloniki.
"Miętowy" zdobył w tym sezonie trzy gole w lidze i jednego w pucharach.
- Nie jest to dorobek, który powala na kolana, ale po większości meczów jestem chwalony. Z Iraklisem moja umowa wygasa dopiero za półtora roku. Dobrze czuję się w Salonikach, lecz lubię wyzwania, a czymś takim byłaby gra w Olympiakosie - mówi Mięciel.
Na liście życzeń klubu z Pireusu znalazł się także napastnik Wisły Kraków Maciej Żurawski
na to, że teraz może znaleźć się miejsca dla nas dwóch. Oczywiście, chciałbym zagrać w Olympiakosie. Największy klub, który co roku występuje w Lidze Mistrzów... Super sprawa!&lt;/&gt; - tłumaczy Mięciel (28 l.), napastnik Iraklisu Saloniki.<br>"Miętowy" zdobył w tym sezonie trzy gole w lidze i jednego w pucharach.<br>&lt;q&gt;- Nie jest to dorobek, który powala na kolana, ale po większości meczów jestem chwalony. Z Iraklisem moja umowa wygasa dopiero za półtora roku. Dobrze czuję się w Salonikach, lecz lubię wyzwania, a czymś takim byłaby gra w Olympiakosie&lt;/&gt; - mówi Mięciel.<br>Na liście życzeń klubu z Pireusu znalazł się także napastnik Wisły Kraków Maciej Żurawski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego